Yhteystiedot

nimitoimipuhelinsähköposti
Asta Varjorantapj0400245144asta.varjoranta@pp.inet.fi
Harri Sireniusvpj0403556656harri.sirenius@gmail.com
Rea Salminenjäsen- ja talousasiat0405543585rea.salminen@gmail.com
Aulikki Heinonenhallitus0405934671aulikki.a.h.heinonen2@gmail.com
Jorma Laaksonenhallitus, atk0405301020tjlaaksonen@gmail.com
Seija Mattilahallitus0400768371seija.mattila53@gmail.com
Sirkka Salminenhallitus0405623774sirkka.salminen@pp1.inet.fi
Jorma Hiirolahallitus varajäsen0400917266jorma.hiirola@pp.inet.fi
Aila Nieminenhallitus varajäsen0407442657verkkous@gmail.com
Pirjo Sundströmsihteeri0405780889sundstromp40@gmail.com

 

Jämsänkosken Eläkkeensaajat ry. hallitus v. 2020

Vasemmalta: Seija Mattila, Aulikki Heinonen, Rea Salminen, Sirkka Salminen, Asta Varjoranta, Jorma Hiirola, Jorma Laaksonen, Harri Sirenius, Aila Nieminen

Alla olevalla lomakkeella voit antaa palautetta yhdistykselle. Voit kertoa esim. hyvistä ideoista ja muista jutuista, jotka edesauttavat yhdistyksen toimintaa. Palautteen voi antaa myös nimettömänä.

Ota yhteyttä, anna palautetta.

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

***************************************************************************

Puheenjohtaja Asta Varjoranta
Rea Salminen hoitaa jäsen- ja talousasioita